Emina Çunmulaj shfaq barkun e fryrë (Foto)

By

Modelja me origjinë shqiptare e martuar para pak javësh tashmë e ka konfirmuar shtatëzaninë.

Emina, po ashtu ka treguar se është në pritje të një vajze.  Tashmë barku ka filluar të fryhet e Çunmulaj ka publikuar imazhin e parë si shtatëzënë.

Ky fëmijë vjen pas martesës përrallore që e ka bërë Emina, organizatori i së cilës ishte personi i njëjtë që organizoi dasmën e Kim dhe Kanye West./Prive.al

Artikuj të ngjashëm