S’është më sekret: Ja kur do martohen Xhensila dhe Besi

By

Për Shën Valentin, Xhensila Myrtezaj në një intervistë për Prive zbuloi se ky vit do jetë viti kur do i jap fund beqarisë.

Një lidhje shumë vjeçare jashtëzakonisht e bukur e dashurisë, si ajo mes këngëtares dhe humoristit Bes Kallaku u përfol përgjatë verës megjithatë kuriozitetin mbi datën e saktë ua heqim, si gjithmonë, vetëm ne!

Prive nga burime të sigurta ka arritur të kuptoj se kur do të zhvillohet kjo dasëm, krahas asaj të Getoarit dhe Marinës në pak ditë diferencë.

Detajet ua sjell videoja e mëposhtme

Artikuj të ngjashëm