Ky është emri i këngës së re të Capital T!

By

Kanë kaluar rreth pesë muaj qyshkur reperi Capital T, solli klipin e ri.

“Cest La Guerre” u lansua në janar të këtij viti, ndërsa tash reperi ka gati këngën e re.

Pasi bëri “boom” me superhitin që e solli në bashkëpunim me këngëtaren Elvana Gjata dhe reperin 2Po2, “Lejla”, si po vjen me një tjetër këngë që ka potencial të shndërrohet në hit veror.

Reperi ka paralajmëruar se të premten do ta publikojë këngën e re “Pse po ma lun lojën”.

“Pse po ma lun lojën” nesër në ora 18:00 youtube.com/truekapo

A post shared by Capital T (@truekapo) on

Artikuj të ngjashëm