Ja si duket Dafina Zeqiri me flokë të pa rregulluara!

By

Të famshmet i shohim pothuajse gjithmonë të kuruara dhe me super pamje.

Por nganjëherë, për të na e vërtetuar se edhe ato janë ‘thjesht njerëz’ publikojnë aty këtu ndonjë fotografi pa grim e ku nuk janë rregulluar.

Këtë e ka bërë edhe Dafina Zeqiri.

Ndonëse paraqitet gjithmonë me flokët në formë, me volum e me shkëlqim, në të vërtetë flokët e saja natyrale nuk janë krejt ashtu!

Në një video që këngëtarja ka publikuar në Instastory, duket qartë që flokët e saja janë tejet të dëmtuara, sigurisht nga rregullimi i tepruar me aparatura që lëshojnë nxehtësi dhe ngjyrosja e tyre!

Ja vajza, as VIP-të nuk i shpëtojnë djegies së flokëve! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm