Ky është destinacioni që zgjodhi Don Xhoni për pushime (FOTO)

By

Pas një sezone të ngjeshur me shumë koncerte dhe angazhime të tjera, Don Xhoni ka gjetur kohë për pushime.

Reperi drenicak, për dallim nga shumica, zgjodhi Venecian e Italisë, për të kaluar disa ditë vere.

Ai ndau një foto me ndjekësit e tij duke zbuluar lokacionin.

Pushime të këndshme!/Prive.al

Artikuj të ngjashëm