Ky është destinacioni i radhës së Ermal Fejzullahut me familjen (FOTO)

By

Pas disa ditë pushimi në Vienë me bashkëshorten Arianën, Ermal Fejzullahu ka zgjedhur një tjetër destinacion por kësaj radhe me vete edhe fëmijët.

Familja Fejzullahu zgjodhi Dubain për të kaluar pak ditë të mira.

Këtë e kanë bërë të ditur Ermali dhe Ariana të cilët postuar foto nga vendi magjik i preferuar i shqiptarëve.

Këto pushime vijnë pas një angazhimi të madh të Ermalit në muzikë. Ai pati shumë koncerte gjatë festave brenda dhe jashtë trojeve shqiptare./Prive.al

Artikuj të ngjashëm