Sa qenka rritur, Khloe vajza e Zaiminës tashmë tetë muajsh dhe është e mrekullueshme

By

Duke zgjedhur ta mbajë diskrete ende fytyrën e saj këngëtarja Zaimina Vasjari, e ka uruar vajzën e saj për një datë të rëndësishme.

Vogëlushja e saj e parë me emrin Khloe, u bë tetë muajsh dhe nënat moderne si Zaimina nuk mjaftohen me festimin e vetëm të ditëlindjes dhe gjithmonë janë të gatshme të organizojnë diçka më tepër për fëmijët e tyre.

Me tortë e balona dhe e veshur me rroba tejet të lezetshme, Khloe ka pozuar për të ëmën e saj në një imazh ku pranë ka edhe tortën për të kremtuar tetë mujorin e saj të lindjes. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm