Kushdo që ka ditëlindjen, le ta dëgjon këngën e re të Dafinës! (VIDEO)

By

‘Happy Birthday’ quhet projekti i i ri i Dafina Zeqirit.

Ajo solli këngën me një klip që transmeton festë.

Muzika u punua nga Rzon teksa tekstin e shkroi Dafina dhe Elinel./Prive.al

Artikuj të ngjashëm