Ledri, Lumi B e Gjiko sërish me bashkëpunim, reperat sjellin “SHTREJT” (VIDEO)

By

Reperët kosovarë, Ledri Vula, Lum Berisha dhe Gjiko, janë bërë sërish bashkë për të sjellë një tjetër projekt.

Që të tre kësaj here sjellin këngën “Shtrejt” që është në frymën e këngës së kaluar “Pablo”.

Ky projekt flet për miqësinë dhe lidhjet e ngushta në mes shokëve, e po ashtu nuk mungojnë rreshtat e këngës ku reperët duhet ta thonë me patjetër se janë më të fortit.

Kënga është prodhim i Big Bang ndërsa kësaj here reperët vijnë në një klip interesant, ku përfshihen makina të shtrenjta. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm