Reagon Flori pas akuzës se shau Serbinë (Foto)

By

Mediet shqiptare kanë bërë protagonist Florin për një ndodhi që u stacionua dje në Sheshin Nëna Terezë në Tiranë.

Portalet shkruan se Flori ka sharë Serbinë e me gjasë e ka harruar mikrofonin hapur, mirëpo ka reaguar kantautori përmes profileve të tij online.

“Për ata që janë mësuar të tallen me publikun dua ti informoj se ai mikrofon ishte në publik në dorën e një tifozi edhe gjatë kohës kur unë këndoja në skenë edhe kur nuk isha fare aty. Se kam me gazetën po me ata që bëjnë analistin në rrjete sociale kur kanë problem kaq të madh me dëgjimin dhe shikimin. THJESHTË NUK ISHA UNË! “ – janë fjalët që shoqërojnë artikullin e publikuar për Florin në mediet shqiptare./Prive.al

flroi

Artikuj të ngjashëm