Kush po i hyn në mes Gjikos dhe Elitës?! (FOTO)

By

Reperi i njohur, Gjiko po vazhdon të përflitet mjaft shumë për lidhjen e tij të dashurisë me moderatoren Elita Rudi.

Edhe pse jo zyrtarisht dyshja po dihet se tash e një kohë janë në një marrëdhënie e cila duket se tashmë ka kaluar në një tjetër nivel.

Ditë më parë u publikuan fotografi të dyshes teksa bënin shopping në njërën prej qendrave tregtare në kryeqytet ndërsa tashmë në atë mes është futur edhe një person i tretë.

Bëhet fjalë për mbesën e moderatores Rudi, Ninën, e cila duket se i ka plotësuar edhe më tepër ata. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm