Kush po i bën diss Libertës? (VIDEO)

By

Prezantuesja dhe autorja e Prive, Liberta Spahiu shpesh thumbon në rrjete sociale fenomene që karakterizojnë shoqërinë tonë.

Ekspresive e pa dorashka, ajo godet pika të ndjeshme e që përfliten pak.

Por, së fundmi, vetë Liberta ka qenë pre e një thumbi, diss-i.

Bëhet fjalë për një grup defatoresh që si të ftuara në NIN i kanë kënduar Libertës.

Siç edhe e do tradita, epitetet thumbuese për vajzën që i këndohet nuk mungojnë. Video e plotë nga minuta 15. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm