S’do ta besoni moshën e aktorit! Harrison Ford lëndohet gjatë xhirimeve

By

Harrison Ford ka pësuar një lëndim në shpatulla gjatë xhirimeve për filmin e tij të ri për “Indiana Jones”.

Ajo që habiti të gjithë adhuruesit e filmit ishte mosha e tij e shtyer. Aktori ka 78 vjet.

Filmi i pestë dhe i fundit në seri ka qenë duke xhiruar në Mbretërinë e Bashkuar javët e fundit dhe pritet të dalë në treg në vitin 2022, shkruan BBC.

Studioja e filmit Disney nuk zbuloi ashpërsinë e dëmtimit të Ford, por tha se orari i xhirimeve do të rregullohej gjatë “javëve të ardhshme”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm