Një super duet meshkujsh po vjen!

By

Një super bashkëpunim mes meshkujve në estradë po vjen!

Në këto ditë aspak të lehta, dy artistë të njohur i kanë bashkuar forcat në një duet që premton shumë.

Fjala është për Sinan Vllasaliun dhe Genc Prelvukajn të cilët kanë konfirmuar bashkëpunimin përmes rrjeteve sociale.

Kënga e dyshes pritet të publikohet shumë shpejt, siç ka zbuluar vetë Genci duke treguar se kjo është ‘çështje e pak ditëve’.

Ky kombinim tejet interesant mbetet të shihet se a do t’i plotësojë pritshmëritë e fansave.  /Prive.al

Artikuj të ngjashëm