Kush është shqiptari që i ra në sy Beyonces? (FOTO)

By

Mbase nuk do ta besoni, por titullin që e lexuat është shumë i vërtetë.

Një djalë nga Gjilani me emrin Art Rushiti, është postuar dy herë nga diva e muzikës POP, Beyonce, në faqen e saj zyrtare.

Ai i ra në sy artistes përmes ‘fanpage’ të tij me mbi 500 mijë ndjekës duke e u cilësuar si njëra ndër faqet më të mëdha të saj.

Arti ka kontakt të vazhdueshëm me stafin e Beyonces duke e prezantuar shtetin e Kosovës.

Përveç kësaj, Arti është i ndjekur në Instagram edhe nga burri i Cardi B, Offset si dhe shumë artistë të estradës shqiptare.

Artikuj të ngjashëm