Publikohet “No maybes” e Era Istrefit

By

Era Istrefi ka publikuar këngën e saj më të re ashtu siç premtoi para pak ditëve.

“No maybes” tashmë është në versionin me tekst e lansuar në YouTube dhe aty e dëgjojmë Erën duke kënduar në dy gjuhë shqip dhe anglisht.

Kjo është këngë është bashkëpunim me tre artistësh Era Istrefit, Arash dhe Ilkay Sencan./Prive.al

Artikuj të ngjashëm