Kush është prioritet i Anxhela Peristerit?

By

Sonte në Prive do të mund të ndiqni disa materiale interesante rreth të famshëmve shqiptarë.

Kush është prioritet i Anxhela Peristerit, çfarë ka lënë gjurmë tek Adelina Thaçi, cilat janë 10 gjërat që nuk i keni ditur për Skivin dhe shumë të tjera.

Këto mund t’i kuptoni sonte me fillim të orës 19:00 në Klan Kosova, emision me Liberta Spahiun./Prive.al

Artikuj të ngjashëm