Aktori i njohur po bëhet sërish baba

By

Aktori amerikan Josh Peck dhe gruaja e tij Paige O’Brien janë në pritje fëmijës së dytë.

Kinematografia, 31 vjeçe, zbuloi lajmin e shtatzënisë të dielën përmes Instagramit. Fotoja është realizuar në Pulia të Italisë, ku ajo dhe aktori po qëndrojnë.

Ndërsa aktori ende nuk e ka ndarë lajmin me ndjekësit e tij, ai ka komentuar postimin e O’Brien.

“A është e imja apo jo?” Pyeti Peck me shaka.

Peck dhe O’Brien u martuan në qershor të vitit 2017 në Kaliforni, duke njoftuar në gusht të vitit të ardhshëm se ata po krijonin familje.

 

 

Artikuj të ngjashëm