Nora e Majki, frikësojnë për ‘Halloween’ (Video)

By

31 Tetori shënon natën më të frikshme të vitit e njohur si Halloween. Prive zgjodhi këngëtarët, Nora Istrefi dhe Majki për ti grimuar frikshëm.

Studio Sellma përdori grimin për t’iu përshtatur kësaj nate.

Në materialin e mëposhtëm mund ti shihni artistët të transformuar siç rallë herë i shohim.  Sa ishte e lehtë shndrrimi i tyre në figura të frikshme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm