Njomza publikon në rrjete sociale bisedën e fundit me Rinorin

By

Shpejt u bënë një prej çifteve më të pëlqyera online.

Fama për Njomzën dhe Rinorin erdhi për shkak të origjinalitetit por edhe punës së madhe në kanalin e tyre në Youtube që i afroi skajshmërisht me audiencën.

Rrjedhimisht të dy kanë krijuar një baze fansash për vete, dhe të shumtën e rasteve ata komunikojnë në Instagram.

Së fundmi, njënga ndjekësit e çiftit i kërkoi Njomzës të ndante me ta bisedën e fundit me Rinorit, dhe ajo e bëri.

Më poshtë mund të shihni postimin e saj të plotë.

Kujtojmë se çifti ishin të ftuar në Prive, për të na rrëfyer për jetën e tyre personale dhe fillimet e tyre në rrjete sociale.

Më poshtë mund të ndiqni videot. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm