Ermal Fejzullahu ka mirënjohjen më të madhe për fansat e tij

By

Që kur ishte një djalosh i vogël që këndonte “Trashe trashe” më motrën e tij Bulzën, Ermali ka arritur që të ketë bazë të fansave që e ndjekin me dashuri.

Ndonëse dashurinë ai u ka kthyer me hite gjatë gjithë këto viteve, postimi i fundit në llogarinë e tij në Instagram u kushtohet të gjithë fansave dhe ndjekësve të tij.

“Dua ti falemderoj nga zemra gjithe juve qe me perkrahet per gjithe keto vite me qendruat afer , uroj te kemi shendet dhe te jam ne gjendje te jap sa ma shume per ju publiku Shqipetare anekend botes kudo qe degjohet muzika ime . Kendoj per ju , per nje dashuri e kjo dashuri jeni ju . I Juaji E.F”, ka shkruar Ermali. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm