Kush bëri lutje që djali i Gold Ag-së të lindë me 28 Nëntor? (VIDEO)

By

Gold Ag në ‘5 data’ me Liberta Spahiun ka treguar se kush ka bërë lutje që djali i tij të vijë në jetë me 28 Nëntor, përveç tij.

Në intervistën më poshtë, ai poashtu tregon se kujt i ngjan djali i tij dhe shumëçka tjetër rreth datave të veçanta të jetës.

Ndiqni videon e plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm