Kur shohim fotografitë e Dua Lipës na mungon vera edhe më shumë

By

Pas një viti fantastik sa i përket karrierës së Dua Lipës, këngëtarja ka marrë pak kohë pushim.

Këtë periudhë ajo po e kalon me të dashurin e saj dhe familjen e tij. Së fundmi ajo ishte në Meksikë  me te dashurin dhe prindërit e saj, por shumicën e kohës e ka kaluar në femrën e prindërve të Anwar Hadid.

E natyrisht, bëri shumë postime në llogarinë e saj në Instagram.

Së fundmi ajo publikoi një album të tërë, e skuqur nga dielli e veshur bukur duke pirë koktele.

Më poshtë postimi i saj i plotë. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Artikuj të ngjashëm