Kur Kaltrina shfaqet përkrah bashkëshortit! (VIDEO)

By

Të Shtunën lançoi projektin e saj më të ri të ri ‘Po du’ dhe pikërisht ky projekt e solli sërish në Prive.

Këngëtarja Kaltrina Selimi promovoi këngën e re para nisjes për në Angli në një intervistë ku nuk ishte vetëm por si rrallë herë përkrah bashkëshortit i cili nuk është se shfaqet shumë duke preferuar më tepër privatësinë.

Intervista e mëposhtme sjell detajet për planet e këngëtares.

Artikuj të ngjashëm