Si rrallë herë Kim Kardashian del pa make-up në publik dhe po, paska akne!

By

Nuk është ndonjë çudi ta shohësh një grua në publik të pagrimuar, por kur bëhet fjalë për Kim Kardashian e gjithë bota është sy e veshë!

Ylli i shfaqjes reality “Keeping Up With the Kardashians”, për vite ka qenë muza e prodhimit të produkteve të bukurisë dhe vajza që ka vendosur trendet e pamjes në botë për momentin!

image

Mirëpo Kardashian është parë në një mbrëmje me bashkëshortin e saj, reperin Kanye West, në Santa Monica të Kalifornisë, tërësisht e pagrimuar!

Madje nga fotografitë e realizuara paparazzi, ajo shihet që ka akne dhe lëkura e saj nuk është në gjendjen më të përsosur! /Prive.al

image

Artikuj të ngjashëm