Vëllezërit Jusufi pjesë e ‘SYTYCD’?!

By

Valltarët shqiptarë por që ka kohë që po jeton në LA kanë shënuar një tjetër sukses.

Burim dhe Iljaz Jusufi pas perfomancave në Cirque de Solei dhe në koncert të Rihannës tashmë do i shohim edhe në një tjetër spektakël gjigand.

Ata janë bërë pjesë e kastit si balerinë profesionist në programin ‘So You Think You Can Dance’ edicioni 12 që transmetohet nga televizioni amerikan Fox.

Por jo vetëm, që të dy ata janë pjesë e posterit reklamues të emisionit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm