Kur do të publikohet klipi i ri i Yll Limanit?!

By

‘Najher’ është kënga e fundit që është publikuar nga Yll Limani në edicionet festive.  Mirëpo ky projekt nuk figuron në YouTube pasiqë do të lançohet me videoklip zyrtar.

Video do të realizohet nga Imagine Films, me tekst e muzikë nga Yll Limani të realizuar në studion e Cekic.

“Najher” pritet të publikohet me datë 5 shkurt dhe  do të pasoj projektin e suksesshëm ‘I thashë asaj’.

Artikuj të ngjashëm