Zyrtare: Zbulohet emri i burrit më seksi në botë, gratë le ta japin mendimin e tyre (FOTO)

By

Është zyrtare – Blake Shelton është emri që revista People ka zgjedhur për burrin më Seksi të vitit 2017.

Ylli i muzikës country, 41 vjeari Shelton, ishte përfolur se do ishte fituesi dhe tani vetëm sa është bërë zyrtar ky thashetheme.

Image result for blake shelton

“Faleminderit revistës People. Mos më urreni ngase jam i bukur”, ka komentuar me humor Blake, në profilin e tij në Twitter.

Ai ka marrë të njëjtin nderim, sikurse miku i tij dhe kolegu i The Voise, Adam Levine e kishte marrë në të kaluarën. /Prive.al

Image result for blake shelton

 

 

Artikuj të ngjashëm