Kur do të publikohet himni i KF Tirana nga Ronela e Sardi?!

By

Para pak dite i’u njoftuam se Ronela ka gati një projekt të madh e më pas u kuptua se bëhet fjalë për himnin e KF Tirana.

Në 100 vjetorin e kryeqytetit, Ronela dhe DJ Sardi do të jenë artistët që do e sjellin këngën “Bardhë e Blu”.

Klipi i cili është xhiruar në stadium tashmë ka përfunduar dhe do të publikohet me 28 korrik./Prive.al

Artikuj të ngjashëm