Kur do të publikohet balada e re e Sabriut?!

By

Këngëtari Sabri Fejzullahu së bashku me të birin të hënën ia bën ‘sefte’ emisionit më të ri në Klan Kosova NIN.

Të dy artistët shpalosën projektet e reja që do të publikohen këtë vit. Sabriu tregoi se ka përfunduar një këngë të re në studion e Virusit që ka bërë muzikën e ndërsa lirika e saj ka marrë fjalët e Fatmir Mujës.

Kjo këngë do të jetë e zhanrit baladë dhe do të publikohet gjatë javës tjetër.  Përpos që paralajmëroi këtë projekt, babë e bir kënduan këngën ‘Nostalgjia’.

Këtë performancë mund ta ndiqni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm