Vajza nuk i ndahet Teuta Kurtit as në skenë

By

Teuta Kurti pas një periudhe të shkëputjes nga skena muzikore këtë vit është rikthyer fuqishëm.

Pas pjesëmarrjes në Top Fest, Prive raportoi javë më parë se ajo po bëhet gati për Festivalin e Këngës në RTSH.

Tani si një nënë e përkushtuar shumë gjëra janë ndryshe dhe padyshim se vajza e ka fokusin kryesor të këngëtares edhe kur këndon.

Në një foto të shkrepur nga Flaka Krelani, shihet Teuta teksa në prova është bashkë me vajzën e cila nuk i ndahet asaj as gjatë performancës në skenë.

‘Po ajo është gjithmonë përkrah meje’ -ka shkruar Teuta Kurti në foton ku aludon në të bijën. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm