Kur do të martohen Adriana dhe Keith? (VIDEO)

By

Pyetjeve provokative të Prive, për herë të parë iu ka përgjigjur Keith, i dashuri i Adriana Matoshit.

Kur do të martohen, kush sakrifikon më shumë në dashuri, ku e sheh veten pas 5 vjetësh dhe kush është artistja më e mirë sipas tij.

Këto por jo vetëm i kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm