Kur del kënga? Gjiko dhe Nora na shuajnë kurreshtjen

By

Pasi e konfirmuan duetin e dytë së bashku, Gjiko dhe Nora Istrefi duket se nuk do të na lënë të presim gjatë.

Kënga e dytë e përbashkët ‘Anna’ më në fund ka një datë publikimi.

Ajo do të publikohet ditën e nesërme në ora 14:00, siç kanë zbuluar të dy artistët përmes postimeve në profilet e tyre respektive.

Ky duet po pritet me interesim të madh marrë shkas nga suksesi i super-hitit të dy viteve më parë nga dyshja.

Se a do jetë ‘Anna’, ‘Gabimi’ i këtij dimri për nga suksesi kjo mbetet të shihet. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm