‘KUQ E ZI JE TI’ 830 mijë klikime për 3 ditë

By

Kënga ‘Kuq e zi’ e Elvana Gjatës dhe Flori Mumajesit pavarësisht që ka pak ditë që ka dalur në treg po arrin t’ia kalojë këngët e publikuara më parë.
Teksti i saj ka filluar të memorizohet nga të gjithë dhe po publikojnë video duke kënduar kngën e kombëtares.
“Kuq e zi je ti” është rikthyer në senzacion duke regjistruar 830 mijë klikime në YouTube./Prive.al

Artikuj të ngjashëm