“E shoh që e mundon pak…”, Engjëllusha Salihu zbulon pengun që nëna e saj ka në jetë

By

E ftuar së fundmi në Prive ishte Engjellusha Salihu.

Këngëtarja zbuloi momentet e saj më të rëndësishme në jetë në “5 Datat”.

Natyrisht, duke qenë edhe vajza e njërës prej këngëtareve më të dashura, ajo nuk kaloi intervistën pa folur edhe për Shyhrete Behlulin.

Ajo tha se karriera e të ëmës e ka frymëzuar shumë që të arrijë çfarë të dojë sot në jetë. Mirëpo, angazhimi i madh i Shyhretes në muzikë, e ka lënë atë me një peng në jetë.

Orët e gjata të xhirimeve dhe koncerteve, i kanë reduktuar kohën me familjes Shyhretes, gjë të cilën sipas Engjjit mundon herë pas here.

Ndiqni të plotë rrëfimi e saj në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm