Tayna – kujton kohën kur këndonte si fëmijë (FOTO)

By

Që me debutimin e parë, Tayna arriti të marrë vëmendje të madhe duke bërë që shumë të kthejnë kokën nga ajo. Reperja shumë e dashur nga të gjithë, ende vazhdon të mbajë tempon e njëjtë të suksesit të saj, të gjitha këngët e saj janë bërë hite.

 Tayna të gjithë suksesin e saj ia atribuon punës së palodhshme. Në shumë shfaqje publike ka thënë se rruga e saj drejt suksesit ishte e gjatë dhe nuk e arriti brenda ditës. Me postimin e saj të fundit në Instagram, reperja shfaq nostalgjinë e saj duke kujtuar kohën kur këndonte si fëmijë.

Në postim shkruan edhe “ Punova që të arrij këtu ku jam.” /prive.al

Artikuj të ngjashëm