Ku u mbështet Neki Emra?! (Foto)

By

Të hënën është mbajtur ‘Miss Shqipëria 2015’, në të cilin kanë qenë të ftuar edhe disa këngëtarë për të performuar.

Një ndër ta ishte edhe Neki Emra i cili ka shpërndarë në profilin e tij një moment nga ky spektakël.

Nder e kënaqësi që takova një zonjë të jashtëzakonshme siç është Eli Fara dhe kënduam në të njëjtën mbrëmje, në të njejtën skenë – ishte shkrimi përkrah fotos me artisten Eli Fara.

Emra ka korrur disa suksese muajt e fundit. Para disa jave u shpall kampion në Netët e Klipit Shqiptar./Prive.al

Neki Emra, Eli Fara

Artikuj të ngjashëm