Këngëtarja shqiptare konfirmon shtatzëninë (FOTO)

By

Vetëm pak kohë më parë, këngëtarja Gjira shënoi ditëlindjen e parë të djalit, Maël.

View this post on Instagram

… u deserve the best my lil angel – we will love US forever 🎂 #bdayboy

A post shared by Gjira (@gjirakajtazi) on

E nga ky moment nuk është vonuar shumë deri në bërjen publik të një tjetër lajmi. Ajo është shtatzënë për herë të dytë.

Lajmin, këngëtarja ka zgjedhur ta japë përmes rrjeteve sociale me një fotografi të djalit dhe ultrazërit ku shprehet:

‘Ky djalë i vogël do bëhet vëllai i madh së shpejti’.

View this post on Instagram

This lil man is going to be a big brother soon 💙😇👶

A post shared by Gjira (@gjirakajtazi) on

Gjira nuk ka zbuluar detaje të tjera mbi gjininë e foshnjes që pret mirëpo bazuar nga një zemër e kaltër, ndjekësit kanë menduar se ajo është në pritje të ëmbël të një tjetër djali.

Shumë urime! /Prive.al

View this post on Instagram

🐻

A post shared by Gjira (@gjirakajtazi) on

Artikuj të ngjashëm