Ku po kalon pushimet Rudina Magjistari ?!

By

Tani kur edhe për shkak të shtatëzanisë nuk do nis në shtator sezonin e ri të emisionit të saj, Rudina Magjistari është zhvendosur për pak ditë jashtë Shqipërisë.

Përderisa shumica dërrmuese e njerëzve zgjedhin bregdetin në këtë periudhë të vitit, prezantuesja po kalon pushimet në Zvicërr.

Bashkë me partnerin e saj, shqiptarin nga Kosova Xhavit Bajramin i cili edhe jeton atje, Magjistari po eksploron bukuritë mahnitëse të shtetit helvetik.

Ndryshe, Rudina do të rikthehet përsëri me emisionin e saj në Janar pasi produksioni ka vendosur që të mos e zëvendësojë atë dhe të pauzojë edhe ‘Takimin e Pasdites’ derisa prezantuesja e ëmbël të sjellë në jetë fëmiun e saj të parë. /Prive.al/

Screenshots_2015-08-25-19-37-54

Artikuj të ngjashëm