Ku mbeti Baby G? (VIDEO)

By

Ka disa kohë që Baby G ka munguar në muzikë me prurje të reja.

Por ku mbeti ajo? Kur do të rikthehet këngëtarja?

Prive ka kuptuar të gjitha detajet dhe ju mund t’i zbuloni në materialin e përgatitur në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm