Kur do kthehet Andi në Amerikë? (VIDEO)

By

Andi Artani, i famshëm nga programi i dashurisë “Për’puthen”, iu ka përgjigjur pyetjeve provokative të emisionit Prive.

Ai tregoi se kur do kthehet në Amerikë, foli për Atdheun, për femrat dhe të tjera.

Ndiqni videon më poshtë për të kuptuar përgjigjet interesante të Andit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm