Blerona: Si e arrita transformimin e madh në peshë

By

Blerona Zeqiri ishte e ftuar këtë javë në Prive në “5 datat”.

Moderatorja e dashur që nga mosha 14 vjeçare është në ekran dhe ajo rrëfeu kështu të nisjen e karrierës së saj.

Më pas ajo ndau edhe detajet të familjes së saj, por ndër të tjerash nuk shkoi pa u përmendur edhe ndryshimi i saj drastik në pamje.

Ajo tregoi se si arriti të humb peshë dhe të arrijë fizikun që kishte dashur.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm