Kthim prapa: Këtë imazh të Granitit e Leonitës nga martesa s’e paskemi parë!

By

Futbollisti kosovar Granit Xhaka që luan për Arsenalin e Premier Ligës, është një burrë shumë i dashuruar në gruan e tij.

Para pak kohësh, ai kurorëzoi dashurinë me Leonita Lekajn, e cila sikur Graniti është rritur në Zvicër.

Për momentin, ata të dy po jetojnë në Londër, ndërsa udhëtimet nëpër destinacione luksoze të botës, nuk i kanë të pakta.

Ndonëse ata u martuan krejtësisht në heshtje, pa një dasmë që do sillte zhurmë të madhe në publik, krejt çka pamë ishin nja dy tri fotografi të çiftit të sapomartuar.

Një imazh i nuses me një vello përrallore dhe Xhakës ku dukej si një princ përrallash, ishin ajo çka pamë.

Por, Xhaka këtë të mërkurë ka publikuar një fotografi shumë të bukur të çiftit të ri, ku ata duken shumë të lumtur dhe këtë imazh, e paska mbajtur të fshehur nga publiku. /Prive.al

???? #tbt❤️ @__ll.gx__

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka) on

Artikuj të ngjashëm