Publikohet traileri ‘Shih ti kishe’ nga Cozman dhe Agon Amiga!

By

Babastars ka qenë në fokus të medias ditëve të fundit për një përçarje mes tyre, që doli të mos jetë e vërtetë.

Përpos që ishte vetëm një thashethem, grupi duket të jetë më i bashkuar se asnjëherë pasiqë do të sjellin dy duete.

E para që vjen është ajo mes Agon Amigës dhe Cozman për këngën ‘Shih ti kishe’, e cila do të shoqërohet me videoklip.

Para pak minutash, artistët kanë shpërndarë në Instagram trailerin e këngës që lajmëron se brenda pak ditësh do të publikohet i plotë./Prive.al

Shih Ti Kishe… #ComingSoon #BABASTARS

A post shared by COZMAN (@cozman) on

Artikuj të ngjashëm