Me këtë ngjyrë flokësh nuk e keni parë asnjëherë Afrona Dikën

By

Në fakt Afronën nuk e kemi parë asnjëherë pa flokët e saj biond  – ngjyrën e përbetuar të imazhit të saj.

Kurse tani me anjë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram, Afrona paraqitet me një ngjyrë krejtësisht ndryshe – flokë blu!

View this post on Instagram

Make-up by: @lauraobrinja Brows: @house_of_brows_

A post shared by Afrona Dika (@afronadika) on

Si një karakter i përmbajtur dhe një bionde fine dhe elegante, kjo ngjyrë flokësh se ç’na prezanton një personalitet më ndryshe të saj – ashtu si më lozonjare.

Nuk e dimë nëse Afrona ka vendosur të mbajë ngjyrën për disa kohë apo vetëm ka eksperimentuar me një paruke.

Përndryshe shumë të famshme ndërkombëtare si Kylie Jenner, Katy Perry, Hilary Duff kanë provuar nuancat e blusë, duke iu përkushtuar në fakt pasi kanë lyer me këtë ngjyrë flokët e tyre të vërtetë.

Image result for turquoise hair celebrities

Image result for turquoise hair celebrities

Image result for turquoise hair celebrities

Artikuj të ngjashëm