Krejt çka nuk u pa nga fejesa e Platorit (VIDEO)

By

Para pak ditësh, Mihrije Braha dhe Naim Abazi fejuan djalin e tyre Platorin.

Me shumë të ftuar dhe ambient dekorues, familja e famshme pati natë të gjatë dhe me atmosferë.

Prive sjell për ju krejt çka nuk u pa nga kjo natë përmes videos së mëposhtme.

Artikuj të ngjashëm