Kreativiteti gjatë karantinës: Aurela Gaçe transformon një bluzë të thjeshtë

By

Vetë izolimi po stimulon mendjen që të gjejmë mënyra për të kaluar kohën dhe për t’u zbavitur.

E së fundmi Aurela punoi në një bluzë të thjeshtë duke e transformuar komplet atë.

Me gurë rruza dhe gjithçka gjeti në shtëpi, qëndisi emrat e fëmijëve në një bluzë të thjeshtë të zezë.

“Sapo e mbarova 😆 ! Nje bluze e imja me emrat e gocave. Nuk eshte perfekt, por u be me dashurine e mamit te tyre☺. Ta kene kujtim nga duart e mija ne ditet e izolimit. Madje tani qe u kujtova, do qendis edhe daten, muajin, vitin. U mundova me keto qe kisha ketu. Rruaza, zinxhire, edhe ndonje gur tek -tuk ❤❤” – shkruan ajo nën postimin e saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm