“Kosovë lule në çdo plagë”, projekti i ri nga Ilir Shaqiri dhe Rina Ramadani

By

Me rastin e 17 shkurtit, përvjetorit të 13-të të shpalljes së Pavarësisë, një projekt tjetër me motive patriotike i është shtuar listës.

Kësaj radhe për të kanë menduar Ilir Shaqiri dhe Rina Ramadani.

“Kosovë, lule në çdo plagë” titullohet ky projekt me tekst e muzikë të Avni Qahilit dhe orkestrim të Ebrar Mazhar.

Ndiqeni të plotë në vijim, nëse iu ka shpëtuar pa e dëgjuar deri tash. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm