Rikthim në kohë: Rezarta Shkurta në fotosesionin e saj të parë

By

Është gjithnjë interesante kur një i famshëm hap arkivat, dhe na seron disa nga fotografitë më të vjetra që kanë.

E së fundmi Rezarta Shkurta na prezantoi një fotografi kur ajo është vetëm 18 vjeçare.

E veçanta e fotografisë është se Rezarta aty realizoi fotosesionin e saj të parë artistik me fotografin e njohur, Fadil Berishën.

Më poshtë mund të shihni postimin e Rezartës në llogarinë e saj në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm