Korriku do të jetë fatsjellës për këto tri shenja të horoskopit

By

Vera është këtu, që do të thotë se viti është në gjysmë të rrugës (a mund ta besoni)? Megjithatë, nuk duhet të shqetësoheni shumë për këtë tani, sepse planet tuaja të pushimeve padyshim po ju thërrasin dhe ju inkurajojnë të lini pas të gjitha shqetësimet tuaja.

Muaji i nxehtë do të favorizojë padyshim Dashin, Luanin dhe Shigjetarin, duke e bërë korrikun 2022 muajin më të mirë për këto tre shenja të horoskopit.

Dashi: Është koha për të ndjekur dëshirat e zemrës suaj

Sezoni juaj mund të ketë mbaruar, por për ju, argëtimi sapo ka filluar. Ndërsa dielli kalon në shtëpinë tuaj të pestë të shprehjes krijuese më 22 korrik, projektet tuaja të pasionit dhe përpjekjet për të kërkuar kënaqësi do të ndriçohen. Është një kohë ku mund të presësh shumë vëmendje dhe famë rreth mënyrave të ndryshme që shprehesh tani, prandaj sigurohu që të futesh në qendër të vëmendjes. Ju jeni fituesi i zodiakut, kështu që patjetër që e meritoni njohjen. Si një shpirt i pavarur, do të jeni shumë më të interesuar të ndiqni dëshirat e zemrës suaj tani, prandaj sigurohuni që të nderoni kudo që zemra juaj të çon këtë muaj.

Luani: Ju jeni ylli i shfaqjes

Gëzuar ditëlindjen, Leo! Është koha juaj për të shkëlqyer (po, edhe më shumë se zakonisht). Ndërsa dielli zhvendoset në shtëpinë tuaj të parë të vetes më 22 korrik, ju do të ndjeni një rritje të energjisë, besimit dhe vetëdijes. Me sezonin e kancerit në pjesën e pasme, ju jeni gati të dilni në qendër të vëmendjes dhe të përqafoni njohjen që meritoni. Kjo verë ka të bëjë me ju që t’i jepni përparësi vetes, prandaj sigurohuni që të përmirësoni kujdesin për veten tuaj. Është e rëndësishme që të merrni parasysh mënyrat se si mund të nderoni zemrën tuaj, edhe nëse kjo do të thotë të shkoni kundër asaj që të tjerët duan nga ju. Mos lejoni që shqetësimi i njerëzve të tjerë t’ju detyrojë të zbehni dritën tuaj – kjo është koha juaj, prandaj sigurohuni që ta thithni atë.

Shigjetari: Zgjerimi i horizontit është prioriteti juaj

Ndërsa dielli kalon në shtëpinë tuaj të 9-të të mençurisë, njohurive dhe udhëtimeve më 22 korrik, dëshira juaj për të zgjeruar horizontet tuaja do të theksohet në korrik. Si shenjë e zodiakut që kërkon aventura, ju jeni të gjithë për të eksploruar perspektiva dhe këndvështrime të ndryshme për jetën, duke e bërë këtë sezon një kohë çlirimi dhe emocioni. Si një shenjë tjetër e zjarrit, ju jeni tepër të apasionuar pas gjërave në të cilat besoni dhe ky sezon është koha e përsosur për të nisur një udhëtim. Pavarësisht nëse bëni një pushim të zgjatur ose regjistroheni në disa kurse verore, astrologjia e korrikut nuk do t’ju zhgënjejë patjetër. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm